Produkte > SILICON LABS > 500DLAA100M000ACF
500DLAA100M000ACF Silicon Labs
Si500D.pdf
Hersteller: Silicon Labs
IC,CRYSTAL OSCILLATOR,1-CHANNEL,900KHZ-200MHZ 500DLAA100M000
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500DLAA100M000ACF Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Bag, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 16.5mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Weitere Produktangebote 500DLAA100M000ACF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
500DLAA100M000ACF 500DLAA100M000ACF Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si500D.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Bag
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 16.5mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz