Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 500DLAA200M000ACF
500DLAA200M000ACF
500DLAA200M000ACF Skyworks Solutions Inc.
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±150ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 16.5mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500DLAA200M000ACF Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±150ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 16.5mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.