Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 500DSBB135M000ACHR
500DSBB135M000ACHR
500DSBB135M000ACHR Skyworks Solutions Inc.
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±250ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 16.5mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 135 MHz
Base Resonator: Crystal
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500DSBB135M000ACHR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±250ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 16.5mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 135 MHz, Base Resonator: Crystal.