Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510ABA148M500BAGR
510ABA148M500BAGR
510ABA148M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510_11%281%29.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510ABA148M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 43mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 148 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
510ABA148M500BAGR 510ABA148M500BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510_11%281%29.pdf Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1315 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
510ABA148M500BAGR 510ABA148M500BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. 863_si510_11%281%29.pdf Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Frequency: 148.5 MHz
Mindestbestellmenge: 2
510ABA148M500BAGR 510ABA148M500BAGR Hersteller : Skyworks Solutions si510-11.pdf Oscillator XO 148.5MHz ±50ppm LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R