Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 510ACA133M330BAGR
510ACA133M330BAGR
510ACA133M330BAGR Skyworks Solutions
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 133.33MHz ±30ppm LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510ACA133M330BAGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 43mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 133.33 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510ACA133M330BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510ACA133M330BAGR 510ACA133M330BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 133.33 MHz