Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510BCA148M500BAG
510BCA148M500BAG
510BCA148M500BAG Skyworks Solutions Inc.
863_si510_11%281%29.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 253 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510BCA148M500BAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal.