Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510CAA81M9200AAGR
510CAA81M9200AAGR
510CAA81M9200AAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 81.9200MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 81.92 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510CAA81M9200AAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 81.9200MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 81.92 MHz, Base Resonator: Crystal.