Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > 510CCA50M0000BAG
510CCA50M0000BAG
510CCA50M0000BAG Skyworks Solutions, Inc.
si510_11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510CCA50M0000BAG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510CCA50M0000BAG 510CCA50M0000BAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 1000 Stücke:
510CCA50M0000BAG 510CCA50M0000BAG Hersteller : Skyworks Solutions si510-11.pdf Oscillator XO 50MHz ±30ppm CMOS 52% 3.3V 4-Pin SMD Coil Tape