Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > 510FBA200M000BAGR
510FBA200M000BAGR
510FBA200M000BAGR Skyworks Solutions, Inc.
si510_11-2507765.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
auf Bestellung 790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510FBA200M000BAGR Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Part Status: Active, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510FBA200M000BAGR 510FBA200M000BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510_11%281%29.pdf Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 23mA
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 23mA
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz