Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510FBA212M500AAG
510FBA212M500AAG
510FBA212M500AAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 212.5 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510FBA212M500AAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 212.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510FBA212M500AAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510FBA212M500AAG 510FBA212M500AAG Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators Si510 2.5V LVDS 50ppm, 212.5MHz