Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 510KCA125M000BAG
510KCA125M000BAG
510KCA125M000BAG Skyworks Solutions
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 125MHz ±30ppm CMOS 52% 1.8V 4-Pin SMD Coil Tape
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510KCA125M000BAG Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510KCA125M000BAG 510KCA125M000BAG Hersteller : Skyworks Solutions si510-11.pdf Oscillator XO 125MHz ±30ppm CMOS 52% 1.8V 4-Pin SMD Coil Tape
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 127 Stücke:
510KCA125M000BAG 510KCA125M000BAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 150 Stücke:
510KCA125M000BAG 510KCA125M000BAG Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators OSC 125MHz 1.8V CMOS 30ppm (NCNR)