Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510KCA125M000BAGR
510KCA125M000BAGR
510KCA125M000BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510KCA125M000BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510KCA125M000BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510KCA125M000BAGR 510KCA125M000BAGR Hersteller : Skyworks Solutions si510-11.pdf Oscillator XO 125MHz ±30ppm CMOS 52% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
510KCA125M000BAGR 510KCA125M000BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 26mA
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz