Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 510KCB100M000BAGR
510KCB100M000BAGR
510KCB100M000BAGR Skyworks Solutions
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 100MHz ±30ppm CMOS 52% 1.8V 4-Pin SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510KCB100M000BAGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510KCB100M000BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510KCB100M000BAGR 510KCB100M000BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 100 MHz