Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 510PCB50M0000AAGR
510PCB50M0000AAGR
510PCB50M0000AAGR Skyworks Solutions
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 50MHz ±30ppm CMOS 52% 2.5V 6-Pin SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510PCB50M0000AAGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510PCB50M0000AAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510PCB50M0000AAGR 510PCB50M0000AAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 50 MHz