5110F3-12V
5110F3-12V Visual Communications Company, LLC
5110f-rev3.pdf
Hersteller: Visual Communications Company, LLC
Panel Mount Indicator Round 0.157" LED 12V Wire AMB
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5110F3-12V Visual Communications Company, LLC
Description: LED AMBER .157" HOLE PANEL MOUNT, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 8mcd, Termination Style: Wire Leads - 4.4" (111.80mm), Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm), Wavelength - Peak: 583nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5110F3-12V 5110F3-12V Hersteller : VCC 5110F_Rev3.pdf LED Panel Mount Indicators AMBER DIFFUSED 5/32" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 1539 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 8mcd
Termination Style: Wire Leads - 4.4" (111.80mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm)
Wavelength - Peak: 583nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
auf Bestellung 110 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
5110F3-12V Hersteller : Chicago Miniature Lamp 5110FRev2.pdf Panel Mount Indicator
auf Bestellung 600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
Mindestbestellmenge: 25
auf Bestellung 300 Stücke:
Mindestbestellmenge: 23
5110F3-12V 5110F3-12V Hersteller : Visual Communications Company, LLC 5110f-rev3.pdf Panel Mount Indicator Round 0.157" LED 12V Wire AMB