Produkte > VCC > 5110F7LC
5110F7LC
5110F7LC VCC
5110F_Series_Panel_Mounted_LED_Indicator_Light.pdf
Hersteller: VCC
LED Panel Mount Indicators YELLOW DIFFUSED 5/32" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 97 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5110F7LC VCC
Description: LED YEL 5/32"HOLE LOWCUR PNL MNT, Packaging: Bulk, Current: 7mA, Voltage: 1.9V, Type: LED, Millicandela Rating: 1.8mcd, Termination Style: Wire Leads - 4.4" (111.80mm), Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm), Wavelength - Peak: 583nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5110F7LC Hersteller : Chicago Miniature Lamp 5110FRev2.pdf 5110F7LC
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Packaging: Bulk
Current: 7mA
Voltage: 1.9V
Type: LED
Millicandela Rating: 1.8mcd
Termination Style: Wire Leads - 4.4" (111.80mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.16" (4.06mm)
Wavelength - Peak: 583nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1