Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511ABA148M500BAGR
511ABA148M500BAGR
511ABA148M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
863_si510_11%281%29.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511ABA148M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 43mA, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 511ABA148M500BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511ABA148M500BAGR 511ABA148M500BAGR Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators Single Frequency XO, OE Pin 1: 148.500 MHz, 3.3 V LVPECL, 3.2x5 mm