Produkte > SILICON LABS > 511ABA212M500AAG
511ABA212M500AAG
511ABA212M500AAG Silicon Labs
si510-11-10707.pdf
Hersteller: Silicon Labs
Standard Clock Oscillators Si511 3.3V LVPECL 50ppm, 212.5MHz
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511ABA212M500AAG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 43mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 212.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 511ABA212M500AAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511ABA212M500AAG 511ABA212M500AAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 212.5 MHz