Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > 511BBA125M000BAG
511BBA125M000BAG
511BBA125M000BAG Skyworks Solutions, Inc.
si510_11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
auf Bestellung 2974 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511BBA125M000BAG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511BBA125M000BAG 511BBA125M000BAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
auf Bestellung 547 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
511BBA125M000BAG Hersteller : Silicon Labs si510-11.pdf SMD Crystal Oscillator 125MHz 3.3V 6-Pin SMD Tray 511BBA125M000