Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511BBA212M500BAGR
511BBA212M500BAGR
511BBA212M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 212.5 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511BBA212M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 212.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 511BBA212M500BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511BBA212M500BAGR 511BBA212M500BAGR Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators Single Frequency XO, OE Pin 1: 212.500 MHz, 3.3 V LVDS, 3.2x5 mm