Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511BBA74M2500BAG
511BBA74M2500BAG
511BBA74M2500BAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 74.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
auf Bestellung 576 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511BBA74M2500BAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Part Status: Active, Frequency: 74.25 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).