Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511BCA160M000AAG
511BCA160M000AAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 160 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511BCA160M000AAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 160 MHz, Base Resonator: Crystal.