Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511BCA160M000BAGR
511BCA160M000BAGR
511BCA160M000BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510_11%281%29.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Part Status: Active
Frequency: 160 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511BCA160M000BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Part Status: Active, Frequency: 160 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511BCA160M000BAGR 511BCA160M000BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. 863_si510_11%281%29.pdf Description: XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Frequency: 160 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 5244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
511BCA160M000BAGR 511BCA160M000BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510_11%281%29.pdf Description: XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Part Status: Active
Frequency: 160 MHz