Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511DCA50M0000CAGR
511DCA50M0000CAGR
511DCA50M0000CAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 44mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 50 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511DCA50M0000CAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 44mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.