Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 511FBA100M000AAG
511FBA100M000AAG
511FBA100M000AAG Skyworks Solutions
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD Coil Tape
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511FBA100M000AAG Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511FBA100M000AAG 511FBA100M000AAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
511FBA100M000AAG 511FBA100M000AAG Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators Si511 2.5V LVDS 50ppm, 100 MHz
auf Bestellung 18 Stücke:
511FBA100M000AAG 511FBA100M000AAG Hersteller : Skyworks Solutions si510-11.pdf Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD Coil Tape
auf Bestellung 100 Stücke: