Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511FBA156M250BAGR
511FBA156M250BAGR
511FBA156M250BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 156.25 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511FBA156M250BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 511FBA156M250BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511FBA156M250BAGR 511FBA156M250BAGR Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators Single Frequency XO, OE Pin 1: 156.250 MHz, 2.5 V LVDS, 3.2x5 mm