Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > 511FBA200M000AAG
511FBA200M000AAG
511FBA200M000AAG Skyworks Solutions, Inc.
si510_11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
auf Bestellung 305 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511FBA200M000AAG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511FBA200M000AAG 511FBA200M000AAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 742 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 100 Stücke:
511FBA200M000AAG 511FBA200M000AAG Hersteller : Skyworks Solutions si510-11.pdf Oscillator XO 200MHz ±50ppm LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD Coil Tape
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar