Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511HCA250M000BAGR
511HCA250M000BAGR
511HCA250M000BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 44mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 250 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511HCA250M000BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 44mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 250 MHz, Base Resonator: Crystal.