Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511LAA100M000AAG
511LAA100M000AAG
511LAA100M000AAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 44mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511LAA100M000AAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 44mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).