Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 515ABA80M0000AAG
515ABA80M0000AAG
515ABA80M0000AAG Skyworks Solutions
si515.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator VCXO 80MHz ±20ppm (Stability) LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 515ABA80M0000AAG Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 46mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±80ppm, Frequency: 80 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 515ABA80M0000AAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
515ABA80M0000AAG 515ABA80M0000AAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si515.pdf Description: XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 46mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±80ppm
Frequency: 80 MHz