Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 515ACB155M520BAGR
515ACB155M520BAGR
515ACB155M520BAGR Skyworks Solutions
si515.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator VCXO 155.52MHz ±20ppm (Stability) LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 515ACB155M520BAGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 46mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 515ACB155M520BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
515ACB155M520BAGR 515ACB155M520BAGR Hersteller : Skyworks Solutions si515.pdf Oscillator VCXO 155.52MHz ±20ppm (Stability) LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
515ACB155M520BAGR 515ACB155M520BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si515.pdf Description: XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 46mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 155.52 MHz