Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 515CBB27M0000BAG
515CBB27M0000BAG
515CBB27M0000BAG Skyworks Solutions Inc.
Si515.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 29mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR): ±80ppm
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 515CBB27M0000BAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 29mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Absolute Pull Range (APR): ±80ppm, Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).