Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 515CCB24M5760AAG
515CCB24M5760AAG
515CCB24M5760AAG Skyworks Solutions Inc.
Si515.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 29mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 515CCB24M5760AAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 29mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).