Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 516FHA000260BAGR
516FHA000260BAGR Skyworks Solutions
si516.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator VCXO 148.35165MHz/ 148.5MHz ±20ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 516FHA000260BAGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC VCXO 2.5V 6SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Height: 0.052" (1.33mm), Current - Supply (Max): 26mA, Frequency - Output 1: 148.35165MHz, 148.5MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 516FHA000260BAGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
516FHA000260BAGR Hersteller : Skyworks Solutions si516.pdf Oscillator VCXO 148.35165MHz/ 148.5MHz ±20ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
516FHA000260BAGR 516FHA000260BAGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si516.pdf Description: XTAL OSC VCXO 2.5V 6SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Height: 0.052" (1.33mm)
Current - Supply (Max): 26mA
Frequency - Output 1: 148.35165MHz, 148.5MHz