Produkte > GRAYHILL INC. > 51KS30-01-1-12S
51KS30-01-1-12S Grayhill Inc.
50-51-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 12POS 150MA 115V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 51KS30-01-1-12S Grayhill Inc.
Rotary Switches Rotary Switch, 1/4" shaft, shaft/panel seal, 30°, 1 deck, 1 pole/deck, 12 positions/pole, shorting.
Weitere Produktangebote 51KS30-01-1-12S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
51KS30-01-1-12S 51KS30-01-1-12S Hersteller : Grayhill Rotary_50,51-335052.pdf Rotary Switches Rotary Switch, 1/4" shaft, shaft/panel seal, 30°, 1 deck, 1 pole/deck, 12 positions/pole, shorting