Produkte > CNC TECH > 521-26-04-WH-007F
521-26-04-WH-007F
521-26-04-WH-007F CNC Tech
521-26-04-WH-007F.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CABLE MOD COIL 4COND WHT 7'
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 26 AWG
Cable Type: Coil
Jacket Color: White
Length - Coil Retracted: 1.54' (0.47m)
Length - Coil Extended: 7' (2.13m)
Cable Width: 0.189" (4.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)
Coil Diameter: 0.512" (13mm)
Part Status: Active
Number of Conductors: 4
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 521-26-04-WH-007F CNC Tech
Description: CABLE MOD COIL 4COND WHT 7', Packaging: Bulk, Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Coil, Jacket Color: White, Length - Coil Retracted: 1.54' (0.47m), Length - Coil Extended: 7' (2.13m), Cable Width: 0.189" (4.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Coil Diameter: 0.512" (13mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 4.