Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5235CR45A0180001E
5235CR45A0180001E
5235CR45A0180001E Johanson Technology Inc.
5235CR45A0180.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.24GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.337" L x 0.152" W (8.56mm x 3.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.24GHz
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 180MHz
Ripple: 1.3dB
Height (Max): 0.124" (3.15mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 268 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5235CR45A0180001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.24GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.337" L x 0.152" W (8.56mm x 3.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.24GHz, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 180MHz, Ripple: 1.3dB, Height (Max): 0.124" (3.15mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 5235CR45A0180001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5235CR45A0180001E 5235CR45A0180001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 5235CR45A0180.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 5.24GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.24GHz
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 180MHz
Ripple: 1.3dB
Height (Max): 0.124" (3.15mm)