Produkte > CNC TECH > 530-26-04-SV-1000F
530-26-04-SV-1000F
530-26-04-SV-1000F CNC Tech
530-26-04-SV-1000F.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 1000'
Packaging: Spool
Length: 1000' (304.80m)
Wire Gauge: 26 AWG
Cable Type: Straight
Jacket Color: Silver
Cable Width: 0.189" (4.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)
Number of Conductors: 4
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530-26-04-SV-1000F CNC Tech
Description: CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 1000', Packaging: Spool, Length: 1000' (304.80m), Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Straight, Jacket Color: Silver, Cable Width: 0.189" (4.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Number of Conductors: 4.