Produkte > CNC TECH > 530-26-06-BL-0500F
530-26-06-BL-0500F
530-26-06-BL-0500F CNC Tech
530-26-06-BL-0500F.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 500'
Packaging: Spool
Length: 500' (152.40m)
Wire Gauge: 26 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/0.0063"
Cable Type: Straight
Jacket Color: Black
Cable Width: 0.267" (6.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)
Part Status: Active
Number of Conductors: 6
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530-26-06-BL-0500F CNC Tech
Description: CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 500', Packaging: Spool, Length: 500' (152.40m), Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Straight, Jacket Color: Black, Cable Width: 0.267" (6.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 6.