Produkte > CNC TECHNOLOGY > 530-26-06-WH-0250F
530-26-06-WH-0250F
530-26-06-WH-0250F CNC Technology
16530-26-06-bl-0250f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Flat Cable Polypropylene 6Conductors 26AWG White 76.2m
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530-26-06-WH-0250F CNC Technology
Description: CABLE MOD FLAT 6COND WHT 250', Packaging: Spool, Length: 250' (76.20m), Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Straight, Jacket Color: White, Cable Width: 0.267" (6.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 6.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Spool
Length: 250' (76.20m)
Wire Gauge: 26 AWG
Cable Type: Straight
Jacket Color: White
Cable Width: 0.267" (6.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)