Produkte > CNC TECHNOLOGY > 530-26-08-SV-1000F
530-26-08-SV-1000F
530-26-08-SV-1000F CNC Technology
Hersteller: CNC Technology
Flat Cable Polypropylene 8Conductors 26AWG Silver 304.8m Reel
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530-26-08-SV-1000F CNC Technology
Description: CABLE MOD FLAT 8COND REEL 1000', Packaging: Spool, Length: 1000' (304.80m), Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Straight, Jacket Color: Silver, Cable Width: 0.346" (8.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 6 Stücke:
Packaging: Spool
Length: 1000' (304.80m)
Wire Gauge: 26 AWG
Cable Type: Straight
Jacket Color: Silver
Cable Width: 0.346" (8.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)