Produkte > CNC TECHNOLOGY > 530-26-08-WH-0500F
530-26-08-WH-0500F
530-26-08-WH-0500F CNC Technology
679530-26-08-wh-0500f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Flat Cable Polypropylene 8Conductors 26AWG White 152.4m
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530-26-08-WH-0500F CNC Technology
Description: CABLE MOD FLAT 8COND WHT 500', Packaging: Spool, Length: 500' (152.40m), Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Straight, Jacket Color: White, Cable Width: 0.346" (8.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 8 Stücke:
Packaging: Spool
Length: 500' (152.40m)
Wire Gauge: 26 AWG
Cable Type: Straight
Jacket Color: White
Cable Width: 0.346" (8.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)