Produkte > CNC TECHNOLOGY > 530-26-10-WH-1000F
530-26-10-WH-1000F
530-26-10-WH-1000F CNC Technology
Hersteller: CNC Technology
Flat Cable Polypropylene 10Conductors 26AWG White 304.8m Reel
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530-26-10-WH-1000F CNC Technology
Description: CABLE MOD FLAT 10COND REEL 1000', Packaging: Spool, Length: 1000' (304.80m), Wire Gauge: 26 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0063", Cable Type: Straight, Jacket Color: White, Cable Width: 0.425" (10.80mm), Cable Height: 0.097" (2.46mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 10.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 6 Stücke:
Packaging: Spool
Length: 1000' (304.80m)
Wire Gauge: 26 AWG
Cable Type: Straight
Jacket Color: White
Cable Width: 0.425" (10.80mm)
Cable Height: 0.097" (2.46mm)