Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 530AC155M520DGR
530AC155M520DGR
530AC155M520DGR Skyworks Solutions Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 121mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 155.52 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530AC155M520DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 121mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 530AC155M520DGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
530AC155M520DGR Hersteller : Silicon Labs si530.pdf 530AC155M520DGR 530XX
Anzahl je Verpackung: 250 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
530AC155M520DGR 530AC155M520DGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 121mA
Frequency: 155.52 MHz