Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 530BB130M000DGR
530BB130M000DGR
530BB130M000DGR Skyworks Solutions Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 130.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 130 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530BB130M000DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 130.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 130 MHz, Base Resonator: Crystal.