Produkte > SILICON LABS > 530BB148M500DG
530BB148M500DG Silicon Labs
si530.pdf
Hersteller: Silicon Labs
530BB148M500DG 530XX
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530BB148M500DG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Weitere Produktangebote 530BB148M500DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530BB148M500DG 530BB148M500DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 148.5 MHz