Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 530BC156M250DG
530BC156M250DG
530BC156M250DG Skyworks Solutions
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 156.25MHz ±20ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530BC156M250DG Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530BC156M250DG 530BC156M250DG Hersteller : Skyworks Solutions si530.pdf Oscillator XO 156.25MHz ±20ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
530BC156M250DG 530BC156M250DG Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. si530.pdf Standard Clock Oscillators Single Low Jitter (XO), 156.25 MHz, LVDS, 20PPM
auf Bestellung 242 Stücke:
530BC156M250DG 530BC156M250DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
auf Bestellung 251 Stücke:
auf Bestellung 44 Stücke: