Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 530BC240M000DGR
530BC240M000DGR
530BC240M000DGR Skyworks Solutions
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 240MHz ±20ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530BC240M000DGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 240.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 240 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 530BC240M000DGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530BC240M000DGR 530BC240M000DGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 240.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 240 MHz