530CB25M0000DG
530CB25M0000DG Skyworks Solutions Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530CB25M0000DG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 530CB25M0000DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530CB25M0000DG Hersteller : Silicon Labs si530.pdf CMOS 6/I°/CRYSTAL OSCILLATOR (XO) (10 MHZ TO 1.4 GHZ) 530XX