Produkte > SILICON LABS > 530CC115M000DG
530CC115M000DG Silicon Labs
si530.pdf
Hersteller: Silicon Labs
530CC115M000DG 530XX
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530CC115M000DG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 115.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 115 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 530CC115M000DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530CC115M000DG 530CC115M000DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 115.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 115 MHz